MediaMarkt Startup Challenge Başvuruları 20 Nisan’da Sona Eriyor

MediaMarkt’ın perakende sektöründe inovasyonu hızlandıracak projesi Startup Challenge için geri sayım başladı. Birbirinden yaratıcı girişimlerin değerlendirileceği yarışmanın jürisinde ise sektörün öncü isimleri yer alıyor

Sektördeki yenilikleri yakından takip eden ve iş süreçlerine başarılı şekilde entegre eden MediaMarkt, Türkiye’de başlattığı “MediaMarkt Startup Challenge” ile perakende sektörünü yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor. İnovatif fikir ve uygulamaları hayata geçirmek üzere Türkiye’deki girişimcilerle başlatılan yarışmanın başvuruları 20 Nisan tarihine kadar devam ediyor.

Başvuruların değerlendirilerek, kriterlere en uygun görülen 10 girişim, 7 Mayıs’ta gerçekleşecek MediaMarkt Startup Challenge Day kapsamında sunum yapacak ve seçilen 3 girişim ödüllendirilecek. Birinci girişimin Münih’te gerçekleşecek Retailtech Hub Demo Day’e katılma ve 3 aylık hızlandırma programına dahil olma şansı kazanacağı yarışmanın jürisi sektörün önde gelen isimlerinden oluşuyor:

  • MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım
  • MediaMarkt İnovasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Martin WildHürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Çağlar Göğüş
  • Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu
  • Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen
  • HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede
  • NETAŞ CEO’su Müjdat Altay
  • Retailtech Hub Genel Müdürü Thorsten MarquardtHackquarters Kurucusu Kaan Akın

Dijital dönüşüme öncülük edecek girişimler aranıyor!

Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen, geliştirdikleri inovatif fikir ve uygulamalarla yaratıcı çözümler sunan tüm girişimler, 20 Nisan 2018 tarihine kadar www.mediamarktstartupchallenge.com web sitesine tıklayarak projeye başvuru yapabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here