iyzico’dan Girişimcilerin Büyümesini Hızlandıracak Paket: iyziStart

Türkiye’nin en önemli teknoloji girişimleri arasında yer alan ve bölgesel büyümesini sürdüren iyzico, girişimcilere destek olup büyümelerini hızlandırmak için özel olarak geliştirdiği iyziStart adlı girişimci destek paketini duyurdu. iyziStart programına dahil olan girişimciler ilk üç ay boyunca tek çekim işlemlerinde hiçbir komisyon ödemeyecek, iyzico’nun alanında uzman ekiplerinden mentorluk desteği alacak. Girişimcilerin büyümesini hızlandıracak iyziStart paketinin iş ortakları arasında Etohum, Game Garage, Girişim Fabrikası, Hackquarters, İTÜ Çekirdek, KWORKS, Startupbootcamp İstanbul, StartersHub, Sabancı Üniversitesi SuCool İnkübasyon Merkezi, Viveka, Arya Kadın Yatırım Platformu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezi gibi Türk girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncuları bulunuyor. iyziStart programına son 3 yıl içinde faaliyete geçen, online ödeme alan iş modeline sahip olan ve iyziStart iş ortakları tarafından hızlandırılan tüm girişimciler katılabilecek.

Kuruluşundan bu yana aldığı yaklaşık 21 milyon TL’lik yatırımla Türkiye’deki en önemli girişimlerden biri olan yenilikçi ödeme kuruluşu iyzico, girişimcilerin büyümesini hızlandırmayı amaçlayan girişimci destek paketi iyziStart’ı duyurdu. Türkiye’deki girişimcilik ekosistemi ile yakın ilişkilere sahip olan ve girişimcilerin ihtiyaçlarını çok yakından bilen iyzico, iyziStart paketini girişimcilerin işini kolaylaştıracak ve katma değerler yaratacak bir şekilde geliştirdi.

iyziStart paketinden faydalanan girişimler ilk 3 ay boyunca da tek çekim işlemlerinde, toplam 100 bin lira limite kadar, hiç bir komisyon ödemeyecek. iyziStart paketinin sunduğu bu büyük avantaj ile girişimciler ödeme işlemleri konusunu Türkiye’nin öncü ödeme kuruluşu iyzico’ya emanet edip asıl işlerini büyütmeye konsantre olabilecekler.

Girişimcinin Halinden Girişimci Anlar

Türkiye’nin önde gelen girişimlerinden biri olan ve girişimcilerin yaşayabileceği durumları çok yakından bilen, tecrübeli bir ekibe sahip olan iyzico, “Girişimcinin halinden girişimci anlar” sloganıyla yola çıkarak iyziStart paketinden faydalanan girişimcilere mentorluk desteği de sunacak. iyzico’nun kendi alanında uzman ve sertifikalı ekibinden mentorluk desteği alacak girişimciler ayrıca iyzico’nun özel “networking” etkinliklerine de katılabilecek.

Girişimcilerin büyümesini hızlandıracak iyziStart paketinin iş ortakları arasında Etohum, Game Garage, Girişim Fabrikası, Hackquarters, İTÜ Çekirdek, KWORKS, Startupbootcamp İstanbul, StartersHub, Sabancı Üniversitesi SuCool İnkübasyon Merkezi, Viveka, Arya Kadın Yatırım Platformu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kuluçka Merkezi gibi Türk girişimcilik ekosisteminin önde gelen oyuncuları bulunuyor. iyziStart programına son 3 yıl içinde faaliyete geçen, online ödeme alan iş modeline sahip olan ve iyziStart iş ortakları tarafından hızlandırılan tüm girişimciler dahil olabilecek.

Detaylı bilgi için https://www.iyzico.com/iyzistart/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.