2 dakika ayırıp birinin yaşamına dokunun!

4B Akademi tarafından hayata geçirilen Deneyim Paylaşım Platformu, bireysel ve toplumsal gelişime katkı sağlamayı hedefliyor. Deneyimlerinizi paylaştığınız iki dakikalık bir video ile siz de ne yaşadığınızı, ne öğrendiğinizi ve özet mesajınızı milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz.

4B Akademi, bir kez daha yenilikçi bir projeye imza atıyor ve Deneyim Paylaşım Platformu adı altında özel bir projeyle paylaşmanın önemine dikkat çekiyor.www.deneyimpaylasim.net adresinde başlatılan proje, herkesin yaşadığı deneyimi 2 dakikalık bir video ile paylaşabilmesine olanak tanıyarak, bireysel ve toplumsal gelişime katkı sağlamayı hedefliyor.

Yapılacak şey çok basit: Artık neredeyse hepimizin elinde olan akıllı telefonumuz veya basit bir kamerayla, ne yaşadığımızı ve bundan ne öğrendiğimizi anlatacağız. Ve bu deneyimden özet olarak nasıl bir mesaj çıkardığımızı. Yasal ve etik değerler dışında sınırı olmayan bu proje, yaşanan deneyimlerin de sınırsız paylaşımına olarak sağlıyor.

4B Akademi’nin ve Deneyim Paylaşım Platformunun kurucusu Çağlar Çabuk proje ile ilgili şu bilgileri paylaşıyor; “Yaşayarak öğrendiklerimizi, çevremizdeki diğer insanlarla bazen bir yönetici, bir eğitmen, bir danışman, bir arkadaş veya bir komşu olarak paylaşıyoruz. Ve anlıyoruz ki her insan doğal bir öğrenici ve bir aktarıcı. Deneyim Paylaşım platformu işte bu gerçekten yola çıkarak için hayata geçirdiğimiz sosyal bir proje. Herkesin basitçe katılabileceği, katkıda bulunabileceği ve toplumsal gelişim için önemli katkı yaratabileceği bir paylaşım zemini.”

Ayrıntılı bilgi ve paylaşmak için;

www.deneyimpaylasim.net

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.