CarrefourSA’dan Harika Paylaşım #dollypartonchallenge

Sosyal medyanın son 48 saatte çığ gibi büyüyen akımı 74 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Dolly Rebecca Parton’un yaptığı bir paylaşımla başladı. Parton, dört farklı sosyal medya platformuna uygun resimlerini tek resimde bölümledi ve paylaştı. 

Dolly Parton; Linkedin, Facebook, Instagram ve Tinder’a uygun gördüğü resimlerini bir araya getirdiği paylaşımını Instagram’da yayınladığı anda büyük ilgi gördü ve müzelerden, oyunculara kadar birçok kişi ve kurum benzer vurguyla paylaşımlar yaptı. 

Bu paylaşımlardan biri de CarrefourSA’dan geldi. #dollypartonchallenge akımının tüm dünyadaki en zekice ve sempatik paylaşımlarından birini yapan CarrefourSA çok iddialı olduğu taze sebze ve meyve reyonunda sattığı ürünlerden elma, ayva, avokado ve çileğe rol vererek oluşturdu paylaşımını. 

Daha önce de duvara kırmızı kapya biber bantlayarak yerli tohuma dikkat çeken CarrefourSA’nın en iyi örneklerinden birini ortaya koyduğu #dollypartonchallenge paylaşımlarından bizim seçtiğimiz bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.   

PAYLAŞ
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here