Kahve… Kitap.. Vapur..

Kahve Dünyası Algötür, şehrin her noktasında hayata lezzet ve keyif katmaya devam ediyor. İstanbul’un en yoğun noktalarından olan Kadıköy ve Karaköy vapur iskelelerinde İstanbullularla buluşan Kahve Dünyası Algötür, İstanbul Kitapçısı ile paylaştığı ortak alanda kahve ve kitap keyfinin adresi oluyor. Kahve Dünyası Algötür, şehrin en güzel manzaralarına sahip Kadıköy ve Karaköy vapur iskelelerinde misafirlerine taptaze unlu mamullerden zengin kahve çeşitlerine, salep, sıcak çikolata gibi kışın sevilen içeceklerinden fit lezzetlere kadar birçok ürün sunuyor. Hem İstanbul Kitapçısı’nda kitabını alıp keyifle vakit geçirenler hem de vapurla seyahat edecekler; Kahve Dünyası Algötür mağazalarına özel menüyü de deneyebiliyor.

Kahve tutkunları bol köpüklü Türk Kahvesi, americano, latte ve filtre kahvenin yanı sıra Kahve Dünyası Algötür mağazalarına özel, taptaze soğuk sıkım meyve ve sebze sularından hazırlanan özel içecek No Serisi’ni de keyifle yudumlayabiliyor. Şeker ilavesiz laktozsuz yoğurtla hazırlanan granola ve müsli fit yaşamı destekliyor. Buğday ve çavdar unuyla üretilen özel ekmeklerinde sipariş üzerine taptaze hazırlanan sandviçler, tereyağlı mis gibi kokusuyla baş döndüren ve mağazalarda taze pişirilen kruvasanların ise tadına doyum olmuyor.

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası Algötür, al-götür hizmetin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği özel bir konsept… Kahve Dünyası’nın dijitalleşen ve hızlanan yeni dünya düzeniyle uyumlu bir konsept yaratmak amacıyla hayata geçirdiği Kahve Dünyası Algötür, aktif yaşam tarzını benimseyen gençler, öğrenciler, beyaz yakalılar gibi şehrin dinamik tüketici kitlesine hitap ediyor. Mimarisi, iletişim kanalları ve ürünleriyle hedef kitlesinin tarzına uygun bir dünya kuran Kahve Dünyası Algötür’ün yurt içinde işletmesini kendi üstlendiği 18’i otoyol üzerinde bulunan toplam 64 mağazası mevcut. Zengin kahve çeşitlerinden fit ürünlere, el yapımı dondurmalardan mağazalarda taze pişirilen unlu mamullere kadar farklı birçok ürün seçeneği sunan Kahve Dünyası Algötür, sadece kendi mağazalarında tadabileceğiniz yeni nesil draft kahveleri ve fit yaşama uyum sağlayan No Serileri ve Pro Serileri’yle de dikkat çekiyor.

Marka, misafirleriyle deniz üzerinde de buluşmaya devam ediyor. 2020 yılında hayata geçirdiği tekne servisini, deniz tatilinin en yoğun olduğu Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında sezon boyunca hizmete sunan Kahve Dünyası Algötür, tatilcilere denizdeyken de kahveden dondurmaya, unlu mamulden çikolataya kadar uzanan sevilen lezzetlerini sunuyor. Sürdürülebilir bir gelecek için yatırımlarına devam eden marka, tüm tedarik ve lojistik ağını elektrikli araçlarla yenileyerek, doğayı koruma politikası ve sürdürülebilirliğe önem veren farklı iş modeliyle dikkat çekiyor.

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here