VIALAND Yaza Hazır!

Yeni üniteleri ve yepyeni şovlarıyla dünyanın eğlencesini sunan Vialand Tema Park, tek biletle sınırsız eğlence imkanı sunuyor. Vialand Tema Park, bu yıl yeni eklenen Buz Devri ve Angry Birds 4D sinema ve simülasyon üniteleri ve Cartoon Network kanalının sevilen programlarının karakterleriyle tanışma şansı ile her yaştan ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatıyor. 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi dördüncü Roller Coaster’i “Nefes Kesen” ve İstanbul’un bilinmeyenleri ile tanışacağınız “İstanbul’un Sırları-Fatih’in Rüyası” üniteleri, bu sezonun gözdeleri arasında yer alıyor. Üstelik yenilenen konsepti ile Vialand Alışveriş Merkezi içerisinde yerini alan “Jungle İstanbul”da vahşi yaşamda gizemli bir yolculuğa çıkabilir ve 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, maymunlardan iguanalar ve köpekbalıklarına kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilirsiniz.

 resim iç-page-001

Avrupa’nın en iyi beşinci Tema Parkı seçilen ve Türkiye’nin ilk ve en eğlenceli açıkhava tema parkı olan Vialand Tema Park, yeni sezona yeni üniteler ve yepyeni şovlarla “Merhaba” dedi. Yeni sezona birbirinden eğlenceli sürpriz yeniliklerle başlayan Vialand Tema Park’ta bu yıl dünyanın bir numaralı oyun serisi Angry Birds’ün sevilen kahramanları ile eğlenceli bir mücadeleyi yaşayacak, Buz Devri macerasında meşe palamudu delisi, kaplan dişli Scrat’ın arkadaşları Manny, Diego ve Sid ile yol maceralarını kahkahalarla takip edeceksiniz.

Vialand Tema Park; adrenalin tutkunlarına 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefes kesen” ve macera üniteleri 360, Maceraperest, Adalet Kulesi, Safari Tüneli, 15 metreden suların içine düşeceğiniz Viking gibi ünitelerle sınırsız heyecan dolu bir eğlence sunuyor.

 

Vialand, İstanbul’un tarihini sizi de içine çeken muhteşem bir teknolojiyle yaşatan “İstanbul’un Sırları” ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4.000 metrekarelik bir alana kurulan “Fatih’in Rüyası” gibi misafirlerin ilgi odağı olan 30’u aşkın ünitesi ve bu sezon tanışacağınız yeni 4D filmler ve zengin içerikli animasyon şovlarla buluşturuyor.

 

Vialand Tema Park’ın bu yıl sunduğu yenilikler arasında bir başka sürpriz ise Cartoon Network kanalının sevilen karakterleriyle tanışma fırsatı. Powerpuff Girls, Gumball, Adventure Time gibi ikonlaşmış programların en sevilen karakterleri Vialand Tema Park içerisindeki Cartoon Network Sahnesi’nde izleyiciler ile buluşuyor ve onlara unutamayacakları canlı gösteriler sunuyor.

 resim iç

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park, 30’u aşkın eğlence ünitesi ve 15 bin kişilik kapasitesi ile 7’den 70’e her yaşa uygun sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

 

resim içç

İstanbul’un ortasında keşif zamanı

Vialand Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² kapalı alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.

 

Vialand Tema Park’ın ve Jungle İstanbul’un yenilenen zengin eğlence seçeneklerine www.vialand.com  adresinden ulaşabilirsiniz.