Designer Clup Başvuruları Başladı

Mücevher İhracatçıları Birliği’nin (MİB), sektördeki ustaların ve tasarımcıların ürünlerini dünya alıcılarıyla buluşturduğu Designer Market yenilenen konsepti ve adı ile ilk kez Ekim İstanbul Mücevher Fuarı’ndan Designer Club olarak başvuruları kabul edecek.
Son başvuru tarihi: 15 Ağustos 2022

Her yıl Ekim ve Mart aylarında gerçekleştirilen İstanbul Mücevher Fuarı’nın bir parçası olan Designer Market, artık Designer Club olarak sektördeki değerli usta ve tasarımcıların eşsiz ürünlerini dünya ile buluşturmalarına imkan sunacak. Mücevher İhracatçıları Birliği (MİB) tarafından tasarımcı yetiştirmek ve yetiştirilen tasarımcıların sergiledikleri ürünler ile ihracata katkıda bulunması hedefiyle düzenlenen Designer Club’a başvurular devam ediyor.

“Tasarım ihracatı arttırmanın önemli aşamalarından biri”
Türk mücevher sektörünün Türkiye ekonomisine güçlü bir katkıda bulunduğunu belirten Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Yakın, “Tasarım, ihracatı arttırmanın önemli aşamalarından birisidir. Bu nedenle tasarımcılarımızın çalışmaları büyük önem taşıyor. İstanbul Mücevher Fuarı kapsamında her yıl düzenlediğimiz Designer Club projemiz, dünya çapında bilinirliği olan bir etkinlik haline geldi. Organizasyon ile sektörümüzdeki değerli usta ve tasarımcılarımızın kendilerine iş imkanı yaratmalarına destek oluyoruz. Kaliteli işçiliği tasarımla birleştirerek hayata geçiren usta ve tasarımcılarımızı sektörümüzle ve dünya alıcılarıyla buluşmalarına olanak sağlıyoruz” diye konuştu.
Ekim İstanbul Mücevher Fuarı için Designer Club başvuruları 15 Ağustos’a kadar devam edecek.
Designer Club başvuruları turkishjewellery.org adresinde yer alan Designer Portal üzerinden yapılmaktadır.

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here