Kripto Paralar ve Blockchain Teknolojisinin Geleceği Masaya Yatırılıyor

Işık Üniversitesi İktisat Bölümü, son yıllarda hayatımıza giren kripto paralarla, bu paraların işlem gördüğü Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışacak.

Varlıkları dijital dünya üzerinde başlayan ve bilgisayar ağları üzerinde işlem gören, değeri genellikle küresel kullanıcılar tarafından arz – talep dengesi ile belirlenen ortak para birimi kripto paralar, gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer almaya, hatta alternatif bir yatırım enstrümanı haline gelmeye başladı.

Kripto paraların kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, bu paraların herhangi bir merkezi sisteme bağlı olmadan işlem görmesine olanak sağlayan ağ sistemi Blockchain teknolojisinin ismi de yine daha fazla anılıyor.

Mevcut gelişmeler ışığında kripto paraların ve Blockchain teknolojisinin geleceği, Işık Üniversitesi İktisat Bölümü’nün düzenlediği seminerde ele alınacak.

Işık Üniversitesi Öğretim Üyesi Özlem İnançBoğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Asım Karaömerlioğlu ve DijitalPara Teknoloji A.Ş. Kurucu Başkanı Ali Sermet Taşdöğen’in konuşmacı olarak katılacağı seminer, 25 Mayıs 2018 Cuma günü Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Seminerde sizleri de aramızda görmek dileğimizle…

Kripto Paralar ve Blockchain Teknolojisinin Geleceği

Tarih: 25 Mayıs 2018 Cuma

Saat: 14.00 – 16.00

Yer: Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü Konferans Salonu

(Büyükdere Caddesi No: 106 – Maslak)

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here