Yozgat İlçelerinde Kariyer ve Eğitim Planlama Seminerleri

Bozok Üniversitesi tarafından Yozgat ve ilçelerinde düzenlenen Kariyer ve Eğitim Planlama Seminerleri’nin ilçeler bölümü sona erdi.
Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan lise 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik, kariyer planlaması, meslek seçimi, sınava ilişkin dikkat edilmesi gereken hususlar, üniversite tercihlerine ilişkin detaylar, üniversitemizin eğitim ve öğretim imkânları, bölümlerin tanıtılmasına yönelik ilki Akdağmadeni ilçesinde gerçekleştirilen seminer programları birinci haftası Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent ilçelerinde Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse’nin de katılımlarıyla yapıldı.
Üniversitemizde görev yapan 40’a yakın akademisyenin katılımlarıyla devam eden Kariyer ve Eğitim Planlama Seminerleri’nin ikinci haftası, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı ve Yerköy ilçelerinde düzenlenmesiyle sona erdi. İkinci hafta programına Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, ilçelerdeki Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları katıldı.