We Are Tennis Fan Academy’nin süper taraftarlarından Çağla’ya büyük destek

TEB BNP Paribas İstanbul Cup finali, tenis taraftarı yetiştiren dünyanın tek akademisi “We Are Tennis Fan Academy”nin süper taraftarlarının şovlarıyla renklendi. Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir ile coşan tribünler, ilk kez WTA turnuvasında şampiyon olan Çağla Büyükakçay’a büyük destek verdi. O Ses Türkiye’nin beğenilen ismi Tankurt ise kortta seslendirdiği turnuvaya özel şarkısı “Süper Taraftar” ile tribünleri coşturdu.

 

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) isim sponsorluğunda 18 Nisan’da başlayan TEB BNP Paribas İstanbul Cup finali 24 Nisan’da Garanti Koza Arena’da gerçekleşti. Dünyanın tenis izleyicisi yetiştiren ilk programı We Are Tennis Fan Academy ile tenis severleri coşturan Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, süper taraftarlarla eğlenceli gösteriler gerçekleştirdi. Finalde kupayı kaldıran Çağla Büyükakçay’a tezahüratları ve açtıkları dev Türk Bayrağı ile destek veren tribünler, Tankurt’un seslendirdiği Süper Taraftar şarkısına da eşlik ettiler.

_M0A5129

We Are Tennis Fan Academy ile süper taraftar olmak isteyen tenis severler fanacademyturkiye.com/akademi websitesi üzerinden akademiye kayıt olarak Kadir Çöpdemir ya da Pascal Nouma’nın takımını seçtiler. ‘En yaratıcı ve çılgın’ videoyu gönderen taraftarlar arasından en beğenilen ilk 100 videonun sahibi, 24 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen Fan Academy kampına katılarak, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir ile birlikte TEB BNP Paribas İstanbul Cup final maçında Süper Taraftar olma şansını yakaladı.

(658)

Süper taraftarlar tribünlere coşku ve hareket getirdi

TEB’in stratejik ortağı BNP Paribas tarafından geçtiğimiz yıl kurulan We Are Tennis Fan Academy tenis stadyumlarında daha coşkulu, daha ateşli ve kenetlenmiş bir taraftar grubu görmek amacıyla tenis izleyicisi yetiştiren ilk program olma özelliği taşıyor.

 

Şimdiye kadar Fransa, İngiltere ve Belçika’da hayata geçirilen, TEB’in de bu yıl Türkiye’ye taşıdığı We Are Tennis Fan Academy’nin süper taraftarları 24 Nisan Pazar günü düzenlenen TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ın finalinde tribünlere coşku ve hareket getirdi. Final maçında süper taraftarlar, Fan Academy ile tenisin ne kadar büyük bir coşkuyla seyredilebileceğini gösterdi.

_M0A5330

We Are Tennis Fan Academy ile tenisseverlerin “Süper Taraftar” olmak için, tıpkı oyuncular gibi sınırlarını zorlamaları ve daha önce hiç olmadığı gibi kortlarda tenisi çılgınca desteklemeleri hedefleniyor. Maçlardan önce Fan Academy kampına katılan taraftarlar, söyleyecekleri şarkılardan danslara ve giyecekleri kostümlere kadar eğitim alıyor. Karşılaşmalar sırasında da heyecanlarını ve desteklerini stada yansıtarak tenis taraftarlığına yeni bir soluk getiriyorlar.

(600)