İşletme Fakültesi’nde Büyük Hazırlık

????????????????????????????????????

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde 2015/2016 öğretim yılının ikinci büyük organizasyonu için yoğun bir hazırlık devam etmekte.

İşletme Fakültesi’nde 2 Aralık 2015 tarihinde Best Practice Way organizasyonu bin kişiye yakın katılımcıyla gerçekleştirilmişti.

resim iç (2)20 Nisan 2016’da ise CEO’lar Kampüste organizasyonu gerçekleştirilecek. İlki 2014 yılında gerçekleştirilen organizasyona aralarında Cuneyd Zapsu, Yavuz Altop, Evrim Aras, Emin Çapa gibi birçok ünlü isim katılmıştı.

Bu seneki organizasyon için önemli hazırlıklar yapıldığı hem İşletme Fakültesi’nin üst düzey mezunlarından hem de kamuoyunun yakından tanıdığı bazı isimlerin 20 Nisan’da İşletme Fakültesi’nde olacağı gelen haberler arasında.

Koordinasyonu İFMED tarafından gerçekleştirilen organizasyonda İşletme Fakültesi’nin hangi mezunlarının konuşmacı olarak katılacağı ise henüz İFMED yönetimi tarafından açıklanmadı.

Ülkemizin ilk İşletme Fakültesi olarak 1968 yılında kurulan okulun mezunları arasında birçok ünlü isim yer alıyor. Mesela şu an kabinedeki en etkili bakanlardan üç tanesi; Berat Albayrak, Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu ilk akla gelen isimlerden. Yine siyaset dünyasından Bihlun Tamaylıgil, Masum Türker, Belediye Başkanları Murat Aydın, Mehmet Sekmen, Ekrem İmamoğlu fakültenin mezunları arasında yer alıyor. İş dünyasında ise ilk akla gelen isimler; Cansen Başaran, Ethem Sancak, Canan Çelebioğlu, Cuneyd Zapsu. İşletme Fakültesi’nin mezunları arasında çok sayıda profesyonel yönetici de yer almakta. Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul, Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici, TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu bu isimlerden birkaçı. Fakültenin spordan sanata birçok alanda kamuoyunun yakından tanıdığı mezunları da yer almakta.

CEO’lar Kampüste organizasyonu ile ilgili gelişmeleri size ulaştırmaya devam edeceğiz.

Facebook Etkinlik Linki

Bilet Linki