CEO’lar Kampüse Geliyor!

20 Nisan 2016’da dev şirketlerin CEO’larıyla randevunuz var desek; ne dersiniz? 2 Aralık’ta İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi Oditoryumunda buluşan Türkiye kampüslerindeki öğrenciler; 20 Nisan’da CEO’lar Kampüste organizasyonunda buluşacaklar.

2 Aralık’ta iş dünyasından yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen ve İFMED tarafından organize edilen Best Practice Way ’15 organizasyonunda katılımcı öğrenciler arasında yapılan çekilişlerde akıllı telefonlar (1 adet Iphone 6S, 1 adet HTC One)  ve tabletler hediye edilmişti.

resim iç (1)İFMED koordinasyonunda ilki 2014 yılında gerçekleştirilen CEO’lar Kampüste organizasyonu ise 20 Nisan 2016’da İ.Ü. İşletme Fakültesi oditoryumunda önemli şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla 10:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Konuşmacıların arasında Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, KPMG CEO’su Ferruh Tunç olacak. Aynı zamanda organizasyonda başka sürpriz isimlerin olacağı da açıklandı.

Peki Organizasyonda Hediye Çekilişi Olacak mı?

Hediyelerin yine cep telefonu olacağı ve bu sefer hediyeler arasında Samsung  S7 Edge’lerin öne çıkacağı gelen haberler arasında. Tüm üniversite öğrencilerine açık olan organizasyona giriş ve hediye çekilişlerine katılım için biletino.com’dan ücretsiz rezervasyon yaptırma zorunluluğu var.

Amfiweb ve Kariyerim dergisinin de paydaşları arasında olduğu organizasyon TEB ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Organizasyon için facebook’da bir etkinlik açılmış durumda.  Hediyeler de ilerleyen günlerde bu etkinlik sayfasından açıklanacak.

Etkinliğin Afişi ise şu şekilde:

CEOlarKampuste_Afis-1