İstanbul İşletmeliler Fakültenin 50. Yaşında Okullarında Buluşuyor

Ülkemizin ilk İşletme Fakültesi olarak 1968 yılında kurulan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi 50. yaşını kutluyor.

İşletme Fakültesi Mezunlar Derneği ve İşletme Fakültesi Dekanlığı işbirliğiyle düzenlenen ve TEB ana sponsorluğu ile 10 ve 11 Nisan 2018’de gerçekleştirilecek organizasyonlarda İstanbul İşletmeliler 50. Yaşlarını kutlayacaklar.

İstanbul İşletme’nin 50. yaşı için gerçekleştirilen organizasyonların kamuoyunda geniş yankı yapması bekleniyor zira fakültenin çok ünlü mezunları var.

Bu isimlerin başında 3 bakan yer alıyor. Kabinenin en önemli bakanlarından Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu ve Berat Albayrak İstanbul İşletme mezunu.

İşletme Fakültesi’nin diğer ünlü mezunları arasında iş insanlarından, sanatçılara, belediye başkanlarından üst düzey yöneticilere kadar geniş bir yelpazede isimler var.

İstanbul İşletme’nin 50. yılı için yapılacak törenlerde fakültenin mezunlarının ve hocalarının yer aldığı birçok oturum yer alacak.

İstanbul İşletme’nin; eski, yeni hocalarının, mezunlarının, öğrencilerinin yoğun katılımıyla İstanbul Üniversite İşletme Fakültesi Mehmet Oluç Konferans Salonu’nda gerçekleşeceği bildirilen organizasyonlarla ilgili haberleri iletmeye devam edeceğiz.

Facebook Etkinlik Linki: https://www.facebook.com/events/793753037488840/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here