İş Bulma Şansı Sunan Kariyer Sohbetleri Başlıyor

Dijital dünyada kariyer yapmış bir yöneticinin ve insan kaynakları konusunda uzman bir diğer konuğun katılımcılarla buluştuğu “Kariyer Sohbetleri” başlıyor. İlki 26 Mart 2018 Pazartesi günü Workintong Levent’te saat 18:30’da düzenlenecek ve katılımın ücretsiz olduğu buluşmada, 18.30 -19.30 arası dijital sektörde iş arayanlar ile açık pozisyonu olan şirketlerin informal buluşması gerçekleşecek. Şirketlerin yöneticileri ile tanışma ve “Kariyer Sohbetleri” web sitesinin “iş ilanları” kategorisinde birikecek şirket ilanlarından iş bulma şansı da sunan organizasyonun ilk buluşmasında; RenaHR İş Ortağı Seval Utuş ve Penti E-ticaret Müdürü Fehime Garan katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

RenaHR İş Ortağı Seval Utuş, sektörde büyük firmalar için işe alımlar yapan bir firma yetkilisi olarak iş görüşmelerinde neler yaşandığını, adayların neden elendiğini, ideal adayın nasıl olması gerektiğini, firmaların işe alımlarda ne tip aday beklediklerini katılımcılarla paylaşacak. Perakende sektöründe uzun yıllar çalıştıktan sonra dijital ile ilgili konulara ilgi duyunca bu alanda eğitim almak için ABD’ye gidecek cesareti gösteren, sonrasında kendi işini kuran ve günümüzde Penti’nin E-ticaret Müdürü olarak görev yapan Fehime Garan ise, ilham verecek kariyer hikayesini paylaşacak.

Katılımın ücretsiz olduğu ve dijital pazarlama profesyonellerini, şirketlerin iletişim ve pazarlama yöneticilerini, pazarlama uzmanlarını, danışmanları, sosyal medya uzmanlarını, marka yöneticilerini, pazarlama ve satış ile insan kaynakları yöneticilerini ve çalışanları buluşturacak etkinliğe Workington Levent ev sahipliği yapacak.

Seminere katılmak isteyenler, http://bit.ly/2p6kE4f adresinden ücretsiz kayıt olabilecek.

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here