GOBI Başlıyor!

Kampüslerin en renkli organizasyonu GOBI yarın başlıyor. İTÜ’nün iddialı kulübü Yatırım Kulübü’nün ‘’Bu Bir Hayal Üründür’’ mottosuyla yola çıktığında yıl 2008 idi. Daha ilk yıl “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” seçilen   ​GOBI (Global Opportunities in Business and Investment) 12 yaşında.

 12. GOBI, 1 Mart Pazar günü İTÜ Maçka Kampüsü – Mustafa Kemal amfisinde başlayacak ve 4 Mart’a kadar sürecek.

27 farklı ülkeden gelen yabancı öğrencilerin de yer alacağı GOBI’ye İstanbul’daki diğer üniversitelerden ve Anadolu’daki üniversitelerden 3000’de fazla öğrenci katılacak.  Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşen GOBI, iş dünyasının en çok itibar ettiği öğrenci organizasyonlarının başında geliyor.

1 Mart Pazar günü açılış gecesi ile başlayıp 2, 3 ve 4 Mart tarihlerinde oturum, panel ve söyleşiler ile devam edecek olan GOBI; şirketler ile öğrencileri workshop, case study aktiviteleri ve interaktif stantlar aracılığı ile bir araya getirecek.  

Yabancı öğrencilerin katılımıyla çok daha renkli ve değerli bir kampüs aktivitesi haline gelen GOBI’nin bu seneki konuşmacıları arasında kimler var derseniz, bazılarını sayalım. 

  • Yapı Kredi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp 
  • Loreal Türkiye Ülke Müdürü Laurent Duffier 
  • P&G Türkiye ve Kafkasya İnsan Kaynakları Direktörü Berna Yener Aksu 
  • Ernst & Young Denetim Bölümü Başkanı Dilek Çilingir Köstem

Kayıt olmak ve bilgi edinmek için ​www.gobistanbul.com adresini ziyaret etmek için geç kalmayın, iyi seyirler!

PAYLAŞ
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here