CEO’lar Kampüse Geliyor! Üniversite Öğrencileri Avcılar’da Buluşuyor

Kampüslerin her zaman yoğun ilgi gören organizasyonu CEO’lar Kampüste bu sene 10 Nisan’da İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde.

Ünlü CEO ve Genel Müdürlerin konuk olduğu organizasyonda bu sene bir çok yenilik var.

TEB ana sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonun 10 Nisan 2018’de gerçekleştirilecek dördüncüsünde konuklar arasında çok güçlü isimler var.

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş

Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Ağırbaş

TÜV SÜD Türkiye CEO’su Emre Büyükkalfa

Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler

Anadolu Etap Genel Müdürü Demir Şarman

Mazars Türkiye CEO’su Dr. İzel Levi Coşkun

CEO’lar Kampüste organizasyonu bu sene çok önemli bir özelliğe daha sahip. Ülkemizin ilk İşletme Fakültesi olan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin 50. Yılının kutlandığı haftada gerçekleştirilecek. Yoğun katılımla gerçekleşeceği beklenen organizasyonda İstanbul Üniversitesi dışındaki kampüslerden öğrenciler için bu sene 300 kişilik kontenjan ayrıldı.

CEO’lar Kampüste organizasyonun sonunda ise Best Practice Awards gerçekleştirilecek. İş dünyasından best practice’lerin ödüllendirileceği ödül töreni de merakla beklenmekte.

CEO’lar Kampüste organizasyonunda bu sene daha önce denenmemiş bir oturum da gerçekleştirilecek.

4 CFO + 1 Partner isimli oturumda 4 CFO ve 1 partner aynı anda sahnede olacak. Merakla beklenen oturuma katılacak isimler arasında

NN Hayat Emeklilik CFO’su Emine Sebilcioğlu, Anadolu Efes CFO’su Onur Çevikel, Hayat Kimya CFO’su Yavuz Zaman, Ebebek CFO’su Kazım Mavuş ve EY’den Partner Serdar Sumay katılacak.

Ünlü bir DJ’in performanslarının da yer alacağı organizasyonda başka sürprizler ve zengin ikramlar öğrencileri bekliyor.

Organizasyona katılmak için biletinizi Biletino’dan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

https://www.biletino.com/event/eventdetail/5162

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here