Caffè Nero’dan Final Haftası Acil Yardım Paketi

Caffè Nero

Konu finaller, yapılacak iş ise sabaha kadar ders çalışmaksa öğrencileri için uykusuz geceler kaçınılmazdır. İşte bu uykusuz gecelerde Koç ve Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin derdine Caffè Nero çare oldu. Mağazalarını 24 saat açık tutan Caffè Nero, hediye ettiği Final Haftası Acil Yardım Paketi’yle de öğrencilerin yüzlerini gülümsetti.

 

Final dönemleri üniversite öğrencileri için adeta kabusa dönüşür. Okunacak sayfalarca kitaba, ezberlenecek onlarca not ve formüle bir de ağırlaşan göz kapakları eklenince ders çalışmak daha da zorlaşır. Bunu çok iyi bilen Caffè Nero, Koç ve Özyeğin Üniversitesi öğrencilerini final döneminde yalnız bırakmadı, “Derslerine yardım edemeyiz ama uyanık kalmalarına sağlayabiliriz” düşüncesinden hareketle özel bir sürprize imza attı.

 

Öğrencilerin ders çalışırken belki de en çok ihtiyaç duydukları lezzetli ve kaliteli kahveye kolayca ulaşabilmeleri için Caffè Nero, her iki üniversitedeki mağazalarını 24 saat açık tuttu. Ayrıca gece 00.00’dan sonra 1 kahve alan öğrencilere 1 kahve de Caffè Nero hediye etti.

 

Caffè Nero’nun sürprizleri bunlarla sınırlı kalmadı. #maviyigorenler hasthag’i ile çektikleri fotoğrafları Instagram’da paylaşan öğrenciler, Caffè Nero Final Haftası Acil Yardım Paketi’ni kazanma şansını yakaladı. Öğrencilerin çok sevdiği kampanya, anatomi laboratuvarında iskeletler arasında verilen pozlardan Caffè Nero bardaklarından yapılan kulelere birbirinden eğlenceli ve unutulmaz yüzlerce paylaşım aldı.

 

Caffè Nero hakkında:

Akdenizli lezzetleri, farklı kahve çeşitleri, dikkatle seçilmiş müzikleri ve özel lokasyonlarındaki mağazalarıyla kahve severlere farklı bir alternatif sunan Caffè Nero, 1997 yılında Londra’da kuruldu. “Siyah kahve” anlamına gelen Caffè Nero, bugün İngiltere’nin en sevilen kahve zincirlerinden biridir. Caffè Nero, bağımsız araştırma şirketi Allegra Strategies‘in her yıl gerçekleştirdiği “UK Independent Coffee Shop Report” araştırmasında da 9 yıldır en beğenilen kahve zinciri seçilmektedir. Bine yakın mağazası ve yaklaşık 5.000 çalışanıyla Caffè Nero, Avrupa’nın da en hızlı büyüyen 23’üncü şirketidir.

Kaliteli İtalyan kahvesi, sıcak atmosferi, leziz yiyecekleri ve mükemmel lezzetleriyle insanların kendilerini evlerindeki kadar rahat hissettikleri bir mekan olan Caffè Nero, İngiltere dışındaki ilk yurt dışı serüvenine ise 2007 yılında Türkiye’yle başladı. Ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nde farklı Avrupa Ülkeleri’nde ve Kıbrıs’ta şubeler açmaya devam etti. İngiliz Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 45 mağazası bulunmaktadır.