​Üniversite Adaylarına Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

Zeytinburnu Belediyesi Gençlik Merkezi (ZEYGEM), LYS maratonunu ardında bırakan üniversite adaylarına ücretsiz tercih danışmanlığı sağlıyor.

“Geleceğin İçin Doğru Tercih” sloganıyla harekete geçen Zeytinburnu Belediyesi Gençlik Merkezi, oluşturduğu tercih robotu sayesinde üniversite adaylarına zorlu karar sürecinde destek vermeye devam ediyor. Her gün 09.00- 17.00 saatleri arasında üniversite adaylarını Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde ağırlayan Gençlik Merkezi, uzman hocalar nezdinde adayların en doğru bölüm ve üniversiteyi tercih etmelerini sağlıyor.

TERCİH ROBUTUYLA ZAMAN KAYBINA SON

Gerçeğe en yakın sonucu veren tercih robotu sayesinde üniversite tercihini meşakkatli bir halden çıkarıp basit bir hale getiren ZEYGEM, aynı zamanda öğrencilerin kısa zamanda rahat bir tercih yapmalarına da yardımcı oluyor.

2 Ağustos Salı gününe kadar adaylara ücretsiz tercih danışmanlığı sağlayacak olan Gençlik Merkezi, tüm öğrencileri doğru tercih yapabilmeleri için Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’ne bekliyor. Konuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyen adayların 413 11 11-3616 dahilini aramaları yeterli.

PAYLAŞ
Kariyerim Dergisi, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı bir dergi ve web platformudur.